Usługi świadczone w naszym gabinecie to próba komplementarnego spojrzenia na problemy, z którymi przychodzą do Nas pacjenci, borykający się na co dzień z szeregiem schorzeń narządu ruchu i nie tylko.

Uprawiasz sport zawodowo lub amatorsko? Intensywnie trenujesz? Dbasz o swoje zdrowie, regenerację, odnowę biologiczną?

Dbasz o swoją aktywność fizyczną? Może chcesz zacząć, ale coś w Tobie Ci nie pozwala? Jesteśmy w stanie pomóc także Tobie!

Pomoc jaką świadczymy dotyczy też oczywiście każdego człowieka, nie tylko sportowca, bez względu na wiek i na to, co robi i czym się zajmuje.

Ulgę w bólu i cierpieniu znajdą u nas wszyscy nie tylko sportowcy(zarówno Ci profesjonalni, jak i amatorzy), którzy nabawili się szeregu mikro urazów i kontuzji podczas treningów, czy zawodów sportowych i chcą jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Pomoc znajdzie każdy, kto tego chce, komu zależy na zdrowiu, bez względu na to, co robi.

Gorąco zachęcamy także do skorzystania z profilaktycznych zabiegów, takich jak chociażby masaż sportowy, terapia powięziowa, czy relaksująca i odprężająca terapia Czaszkowo-Krzyżowa i uwolnienie somatoemocjonalne, po którym na prawdę człowiek czuje się znacznie lżej. Dzięki temu Wasz układ narządu ruchu i nie tylko, będzie odpowiednio przygotowany do kolejnych aktywności, do wzmożonego wysiłku fizycznego. Ciało i umysł zacznie pracować w sprawniejszy i pełniejszy sposób, w lepszych dla siebie warunkach, w pełni swoich możliwości.

Dla dobrego dobrania odpowiednich narzędzi terapeutycznych, zanim zacznie się celowana terapia, bardzo ważny jest wstępny obszerny wywiad, wykonanie badania podmiotowego oraz przedmiotowego, a także dokładne zbadanie możliwych przyczyn dolegliwości z jakimi pojawia się u Nas pacjent. Jest to pierwsza nieodłączna i najważniejsza część na początku wizyty w gabinecie. Dzięki temu zbieramy ważne informacja na temat przebiegu dolegliwości bólowych, wady, czy choroby.

Konsultacje są przeprowadzane najczęściej w sytuacjach, gdy pojawiają się tzw. możliwe czerwone flagi, kiedy to rehabilitacja wymaga specyficznego działania.

Menu